Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Xi'an New Force Energy Engineering Co.,Ltd Kalite kontrol

Profesyonel hizmet ve yüksek kalite ile iyi bir şirket. Zamanında teslim edildi. Alaşımlı çelik borular için en güvenilir ortağımız.

—— Brent

The P91 and P22 supplied from NEW FORCE fully satisfies requirement of our project in Brazil. Good to work with NEW FORCE team.

—— Nicolas

Ben sohbet şimdi
qc profili

Fiziksel ve Kimyasal Test Laboratuvarı

 

Physical & chemical test centre has world-class modern testing equipments. Fiziksel ve kimyasal test merkezi dünya standartlarında modern test ekipmanlarına sahiptir. We could test materials comprehensively in physical and chemical properties, and provide strong scientific and technological support for production and scientific research. Malzemeleri fiziksel ve kimyasal özelliklerde kapsamlı bir şekilde test edebilir, üretim ve bilimsel araştırmalar için güçlü bilimsel ve teknolojik destek sağlayabiliriz.

Xi'an New Force Energy Engineering Co.,Ltd kalite kontrol 0  

                                                         

 

NDE Ekipmanları

By automatic feeding system from top to bottom, rotating pipe and detection device using multiple tracking system interface, contact stable and reliable. Otomatik besleme sistemi ile yukarıdan aşağıya, döner boru ve çoklu izleme sistemi arayüzü kullanarak algılama cihazı, istikrarlı ve güvenilir temas. On the large-diameter pipe from the vertical, horizontal and thickness measurement to carry out comprehensive testing, product quality greatly improved. Kapsamlı testler yapmak için dikey, yatay ve kalınlık ölçümünden büyük çaplı boruda, ürün kalitesi büyük ölçüde iyileştirildi.

Xi'an New Force Energy Engineering Co.,Ltd kalite kontrol 1Xi'an New Force Energy Engineering Co.,Ltd kalite kontrol 2

Xi'an New Force Energy Engineering Co.,Ltd kalite kontrol 3Xi'an New Force Energy Engineering Co.,Ltd kalite kontrol 4

İletişim bilgileri
Xi'an New Force Energy Engineering Co.,Ltd

İlgili kişi: Jenny.Zhang

Tel: 0086-18966886368

Faks: 86-29-81121337

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)